breaking news

Akyaka’da mutlaka uğramanız gereken 5 mekan

Mayıs 14th, 2015 | by YazKış Muğla
Akyaka’da mutlaka uğramanız gereken 5 mekan
AKYAKA
0

YazKış Muğla editörleri, Akyaka’da mutlaka gidilmesi gereken yerleri derledi. Listeden Burak Restaurant ve Akçapınar Tostçusu Akyaka’nın dışında. Heyecanlanmayın. 10-15 dakika sürmez arabayla. İstanbul’dan gelenler farketmez bile yolu. Herkese afiyet olsun. Muğla’da doğup büyüyenlerin yazdığı YazKış Muğla’nın her alandaki tavsiyeleri devam edecek.

VİRA VİRA RESTAURANT- AZMAK

“Rakı-balık için son derece ideal. Azmak sevenler burayı çok sevecek. Aynı zamanda baştan aşağı yenilendi. Artık daha güzel.”

Akyaka-Vira Vira Balık

Akyaka-Vira Vira Balık

HALİL’İN YERİ BURAK RESTAURANT – ÇAMLI

“Çamlı Köyü’nde harika bir doğanın içinde tozlu yolları aşındırarak gidilen Burak Restaurant özellikle harika kahvaltısıyla ön plana çıkıyor. Kızartma söylemeyen bizden değildir.

Halil'in yeri Burak Restaurant

Halil’in yeri Burak Restaurant

AKÇAPINAR TOSTÇUSU – AKÇAPINAR

“Bu mekanların arasında en ünlüsü. Yılların meşhur tostçusu. Biz çocukken sadece bu yörenin insanı bilirdi. Artık televizyonlara bile çıkmaya başladı.”

Akçapınar Tostçusu

Akçapınar Tostçusu

NO22 RIDERS INN

“Değişen Akyaka’nın yeni yüzü. Özellikle kiteboardcuların çok takıldığı bir yer. Tarzını sevdik. Müziklerini, ortamını sevdik”

nO22 Riders Inn

No22 Riders Inn

OLTA RESTAURANT – AZMAK

“Biz buraya Orfoz iken de gelirdik şimdi Olta oldu yine buradayız. Azmak’ın en iyilerinden. Rakı-balık. Aynı zamanda kahvaltı için de gelebilirsiniz.

Olta Balık

Olta Balık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir