breaking news

Bodrum’da kim mutlu olur?

Şubat 10th, 2017 | by YazKış Muğla
Bodrum’da kim mutlu olur?
BODRUM
0

Bodrum Masalı’nın oyuncularından Murat Aygen de artık İstanbul’dan Bodrum’a taşınanlardan.

Sevgilibodrum sitesinin yaptığı röportajdan Aygen’in Bodrum hayatı:

“Burası fresh. İstanbullular kızacak belki ama orada çok yorucu bir enerji var. turgutreis’ten havaalanına kadar herhalde 45-50 kim var. İstanbul’da bu yolu 4.5 saatte gidersiniz, burada yarım saatte. Arada öyle bir fark var. Günün üçte biri yolda gidiyor. Kafandan dumanlar çıkmaya başlıyor sonra sete gidiyorsun ve rolüne adapte olmaya çalışıyorsun. Dolayısıyla çok iyi yönetilen bir sette çalışıyor olsan bile İstanbul’da genel bir mutsuzluk hali var. Oysa burada herkes mutlu”

“Bodrum’a geldikten sonra yavaşlama değil rahatlama oldu. İstanbul’da 1 toplantı yapabilirken burada 10 toplantı yapıyorsun. Ayrıca dimağın daha açık burada”

“Turgutreis’teyiz daha çok ama Bodrum’un bütün koylarını gördük. Kargı Koyu çok büyüleyici. Zamanın durdupu yerlerden. turgutreis’te gün batımı çok güzel. Ama güneşi de ayrı bir güzel.”

“Bitez’deki Lemon Tree’ye yazın çok gittik. Bodrum Marina’nın karşısındaki dönerciden dürüm yiyoruz. Gravilya ve Gümüşlük Balıkçısı’nı seviyoruz”

Bodrum’da kim mutlu olur?

“Paramı cebime koydum. Bundan sonra kazanmasam da olur ya da internet üzerinden hayatımı kazanıyorum diyenler mutlu olur. Kreatif işler yapan insanların ufkunu açtığı da kesin. Bizim sektörün de çok yatırım yapabileceği bir bölge vurası. Tüzk dizi tarihinde Bodrum merkezinde böyle bir iş yapılmamış. O anlamda ilk Bodrum Masalı. Ayrıca Bodrum’un kendine özgü değerleri var. Mesela mandalina. Onlarla ilgili ticaret yaomak isteyenler gelebilir.

“Şubat ayındayz. Kışın ortasındayız. Benim botumun içinde hala kum var. Bunu herkese söylemek istiyorum. Tişörtle geziyorum. Balkon güneş olunca içeri kaçıyorum diyerek bitireyim o zaman”

Röportajın tamamı için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir