breaking news

Fethiye’de denize girilebilecek en iyi 10 plaj

Mart 1st, 2015 | by YazKış Muğla
Fethiye’de denize girilebilecek en iyi 10 plaj
FETHİYE
3

Fethiye o kadar güzel ve temiz plajlara koylara sahip ki onları liste haline getirmek birçoğu için haksızlık oldu. Zorlandık ama yine de Fethiye’de denize girebileceğiniz 10 harika plajı, koyu seçtik.

KIDRAK KOYU

aytacsenturk_kidrakkoyu

Aytaç Şentürk

ÇALIŞ PLAJI

calis_gaiptensesler

gaiptensesler

GEMİLE KOYU

gemile_hulyakurt

Hülya Kurt

GÜNLÜKLÜ

Gunluklu_Ucakyolcıı

Ucakyolcusu

KABAK KOYU

Kabak_EmrahGoktas

Emrah Göktaş

KATRANCI

katranci

Katrancı

KELEBEKLER VADİSİ

Kelebekler_OmurCucu

Ömür Cucu

ÖZLEN PLAJI

ozlen

Özlen

ÖLÜDENİZ

Oludeniz_BurakTuzer

Burak Tüzer

SAMANLIK KOYU

samanlikkoyu

Samanlık Koyu

 

3 Comments

 1. Erden says:

  2014 senesinde karavanımla yaptığım gezide, ismini verdiğiniz koylardan Gemile ve Katrancı koyunu hiç beğenmedim. Ve arkadaşlarıma da tavsiye etmiyorum. Hele Katrancı koyu, çingen çadırkent görüntüsünde sıkışık küçük bir koy. Temiz Sahil ve kumsal diye bir şey yok. Üstelik özel işletmede ve paralı.Piknikçilerin ve içkicilerin tercih ettiği,Mangal dumanından geçilmeyen MANGAL KÖY görünümünde…

  Her iki koyda özel işletmenin mülkiyetinde ve giriş pahallı. Gemile koyu açık denizle karşılıklı olduğundan devamlı dalgalı ve çok rüzgarlı. Her iki koyun plajı ve kumsalı temiz değil çerden çöpten geçilmiyordu.

  Gemile koyunun işleticisi zaten halk gelsin istemiyor.Restoranında koya gelen özel yatlara hizmet vermeyi seçtiğinden,koyu bakımsız ve pahallı tutmuş dışardan halk gelmesin diye. Daha yeni almışlar işletmesini. Tecrübe de yok

  Diğer gördüğüm plajlardan Ölüdeniz, Belcekız ve Kıdrak koyu ise mükemmeldi.

 2. Esra says:

  Fethiyeli biri olarak Çalış plajının 2. sırada olması hiç hoş değil. Koyulmasının bile hata olduğunu düşünüyorum. Güneşin batışını izlemek, denizi seyretmek için mükemmel ama denize girmek için değil. Ayrıca İnlice plajının bu söylenilenden bazı plajlardan daha güzel olduğunu garanti ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir