breaking news

Kabak Vadisi’nde Yoga Festivali

Mayıs 1st, 2015 | by YazKış Muğla
Kabak Vadisi’nde Yoga Festivali
FETHİYE
0

Dream Yoga Fest, 1-5 Mayıs tarihleri arasında Fethiye’nin dünyaca ünlü Kabak Vadisi’nde gerçekleştirilecek. Yerli ve yabancı birçok katılımcı, 20’den fazla eğitmen ve 40’a yakın workshop ile çalışacak.

Gelenler için konaklama seçenekleri arasında Turan Hill Lounge, Natural Life, Sea Valley, Lilithe ve Latcho mevcut.

Festival kayıt ücretleri seçeceğiniz kamp ve konaklama tipine göre değişmektedir.

Festival katılım bedeline; 1 Mayıs giriş ve 5 Mayıs çıkışlı olmak üzere 4 gece konaklama, kahvaltı ve akşam yemeği ile tüm derslere, konserlere katılım ücreti dahildir.

kabakvadisiyogafestivali

kabakvadisiyogafestivali

Festival katılım bedelleri, iki kişilik odada kişi başı ücrettir.

Kabak vadisine nasıl gidilir?

Uçakla gidecekseniz, Dalaman Havaalanına biletinizi almalısınız. Dalaman Havalimanı’ndan Havaş servislerini kullanarak Fethiye Otogarı’na gelebilir, otogarın dışında bulunan Carrefour önünden geçen, üzerinde Faralya, Kabak yazan dolmuşlar ile Faralya son durağa ulaşabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürecek.

Havaalanından vadiye doğrudan gelmek isterseniz, sizin için transfer de ayarlayabiliriz. Mesaj göndermeniz yeterli.

Otobüsle gelecekseniz, Fethiye’ye biletinizi almalısınız. Yine Fethiye Otogardan, Faralya, Kabak dolmuşlarıyla vadiye ulaşacaksınız.

Kendi aracımla gelmek istiyorum.
Kabak Vadisi, koruma altında bir bölge olduğu için, araçların inmesine izin verilmiyor. Aracınızla Faralya’ya kadar gelip, Faralya’da otoparka bırakabilirsiniz.

kabakvadisiyogafestivali

kabakvadisiyogafestivali

Yanınızda ne götürmelisiniz?

Yoga matlarınızı ve dinlenme pozları için küçük bir battaniye getirmenizi rica ediyoruz.

Vadide çok fazla eşyaya ihtiyacınız olmayacak. Rahat kıyafetler, orman yürüyüşleri, Likya yolu keşifleri için yürüyüş ayakkabılarınız yanınızda olursa rahat edersiniz. Akşam serinliği için de kalın bir kazak getirmenizi tavsiye ederiz.

Düzenli kullandığınız ilaçlar varsa mutlaka yeterli miktarda yanınızda olsun. El feneri almanızı öneririz. Vadide iki küçük market dışında alışveriş yapabileceğiniz bir yer yok. Ve marketler gerçekten küçük 🙂

Bir de getirmeseniz iyi olacak şeyler var. Alışkanlıklarınızı, şehir hayatınızı, konfor alanınızı getirmeseniz iyi olur 🙂 Vadide televizyon yok, biz kumsalda yıldızları seyrediyoruz. Kaos, gürültü yok, vadinin müziğini dinliyoruz. Gönüllülük ruhu var, kendi işimizi kendimiz yapmayı seviyoruz, gerektiğinde yardımlaşmayı seviyoruz. Bir de bol bol neşemiz ve sevgimiz var, sizinle paylaşmak için bekliyoruz.

Tüm kamplarda Wi-Fi erişimi var. Herhangi bir sorun yaşamadan kullanmak mümkün.

Kamplarda ağırlıklı olarak taze sebzeler, ev yemeklerinden oluşan mutfaklar olsa da et, balık ve tavuk seçenekleri de misafirlere sunuluyor.

Tüm kamplarda kredi kartı geçiyor.

Vadide ATMler yok, yanınızda yeterli miktarda nakit para getirmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir