breaking news

Thomas Cook, Marmaris’te otel açıyor

Kasım 2nd, 2018 | by YazKış Muğla
Thomas Cook, Marmaris’te otel açıyor
MARMARİS
0

İngiliz tatil devi Thomas Cook 2019’da kendi markasıyla İspanya, Yunanistan ve Türkiye’de toplam 20 otel açacağını duyurdu.

Thomas Cook’un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada otellerden altısının İspanya’da, dördünün Yunanistan’da, üçünün de Türkiye’de kurulacağı ifade edildi.

Akdeniz’den Karayiplere kadar değişik tatil duraklarında toplam 3 bin otelde tatil düzenleyen şirket, daha sonra açıklayacağı yeni açılışlarla portföyünü 40 bin oda ve 200 otele çıkaracağını bildirdi.

Thomas Cook’un yayımladığı listede Türkiye’de açılacak iki otelin yeri ve niteliklerine dair bazı detaylar verildi ancak üçüncü otel hakkında bir bilgi verilmedi.

Cook’s Club Adakoy Marmaris ismiyle Muğla Marmaris’te yer alan otelin futbol, tenis, voleybol sahalarının yanı sıra PADI dalış merkezine de sahip olacağı ve 130 odayla hizmet vereceği belirtildi.

Yine Cook’s Club markasıyla Alanya’da faaliyet gösterecek ve renove edilecek otel ise 115 odaya sahip ve Kleopatra Plajı’na yakın konumda bulunuyor.

Thomas Cook’un genişleme planı, 2018 kâr tahminini Kuzey Avrupa’da etkili olan sıcaklık dalgasından sonra yaz tatilinin en kazançlı olduğu bölgelerde azalan talebe bağlı olarak düşürmesinin ardından geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir