breaking news

Ula’da bambaşka bir konaklama: Meltem Hanım Konağı

Haziran 19th, 2018 | by YazKış Muğla

İzmir yönünden gelip Akyaka, Marmaris, Fethiye yönüne giderken tabelasını gördüğünüz ve önünden geçip gittiğiniz Ula, her sokağı bir film platosunu andıran atmosferi, evleri, bisiklet hızındaki sakinliği ve sıcak insanlarıyla bambaşka bir yer aslında. Ünlü yönetmen Yüksel Aksu’nun her filminde mutlaka yer verdiği Ula, son dönemde Meltem Hanım Konağı ile de konuşuluyor.

Eski bir konağın dokusunun hiç bozulmadan muhteşem bir otele dönmesinin bir örneği olan Meltem Hanım Konağı, Ula’ya farklı bir hava, konfor, kalite katmış durumda.

Meltem Hanım Konağı’nda farklı temalı 5 oda bulunuyor. Dilerseniz yer yatağı bile mevcut ve çok tercih ediliyor. Konak adeta müze gibi. Her odası, her noktası en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Otel henüz bir yılını bile doldurmadığından yepyeni kokuyor ve sizi mutlu ediyor. Fiyatı da böyle bir otele göre çok uygun.

Peki Meltem Hanım Konağı’nda konaklarken çevrede neler yapabilirim? Ula’nın tarihi ve yaşayan sokaklarında gezinebilir, Muğla mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabilir, etrafında restoranlar bulunan Ula Gölet’inde huzuru bulabilirsiniz. Burada Muğla merkez arabayla 10 dakika. Son dönemde büyük üne kavuşan Akyaka arabayla 15, Marmaris de sadece 30 dakika. Yani en güzel deniz ve eşsiz ormanlar da da çok yakın.

Kahvaltısı ve yemekleriyle de çok beğenilen Meltem Hanım Konağı’na 0516 1680048 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki videoyu da mutlaka izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir