breaking news

YazKış Muğla’dan otel tavsiyesi: Marmaris’in gizli cenneti Kumlubük

Temmuz 14th, 2017 | by YazKış Muğla
YazKış Muğla’dan otel tavsiyesi: Marmaris’in gizli cenneti Kumlubük
MARMARİS
0

Kumlubük, Marmaris’in güney batısında kalan küçük bir sahil kasabası. Marmaris’e arabayla 40 dakika uzaklıkta cennetten bir köşe. Tarihi koy Amos’un da ruhunu hissedebileceğiniz Kumlubük’te kışları insan görmenin zor, yazları ise cıvıl cıvıl. Bir yanda mavi bir yanda ise yeşil.

Kumlübük, Marmaris’in en gizli ve sessiz koylarından biri. Harika bir denizi, güzel bir kumsalı, sahilde denize sıfır otelleri ve epey meşhur balıkçıları var. Küçük bir sahil kasabası dedik ama bu koyda Ferit Şahenk gibi üst düzey birkaç patronun malikaneleri bile var. Sahilde uzanırken hemen yakınlara bir helikopter gelirse bilin ki onlar eve gelmiştir 🙂

Bizi Kumlubük’e getiren önemli bir sebebimiz var: Kumlubük Maris Otel. Duyduklarımız üzerine geldiğimiz otel, sahilde ve denize sıfır. Yeşilin ve mavinin içinde. 80 dönüme kurulmuş fakat otelin oda sayısı 28. Harika bir iskelesi ve güzel bir plajı var. Buna karşın otel şatafattan, lüksten uzak. Burada etrafına hava atacak, makyajlı ablalar, kasım kasım kasılan abiler yok. Gümbür gümbür müzik yok. Dalganın sesi var, kuşların sesi var, ormanın kokusu var. Kimse birbirini rahatsız etmiyor ve güzel yemekler eşliğinde tatilini iyice taçlandırıyor.

Marmaris merkez kalabalık bir yer. Oradan insanlar İçmeler’e kayıyor. Biraz daha tenha isteyenler Turunç’a sonra da Kumlubük’e. Buraya geldiğimizde de adres Kumlubük Maris Otel. Otel oda-kahvaltı olarak çalışıyor. İçeride Maris Beach Restaurant var. Fiyatlar böyle bir yere göre oldukça uygun ve sizi dışarıya göndermeyecek kadar kaliteli bir yemek ve servis var.

YazKış Muğla, gerçek bir tatil yapmak isteyenler için yeşil Marmaris’in yeşil oteli Kumlubük Maris Otel’i tavsiye ediyor. Otelin sahibi Dursun Bey ile tanışınca ve samimiyetine inanınca burayı bir aile veya arkadaş geleneği haline getirip her yaz geleceksiniz. Bizden söylemesi. Dursun Bey’den sözü de aldık. Yazkış Muğla’dan arayanlara indirimi de var. 0532 347 1392 Bu numaradan arayın.

Herkese iyi tatiller

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir